top of page
Saules paneļu pilns serviss, no idejas līdz pieslēgumam

Īstais laiks saules paneļiem

Green it Up komanda izveidos piedāvājumu, atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām, uzstādīs saules paneļu sistēmu, sertificēti elektriķi pieslēgs to kopējam tīklam un uzrakstīsim pieteikumu Valsts atbalsta saņemšanai.

No idejas līdz pieslēgumam

Konsultācija

Aktuālajam saules paneļu projekta pieteikumam noskaidrojam vēlmes un piemeklējam vispiemērotāko un finansiāli optimālāko risinājums.

Projektēšana

Atbilstoši tehniskajiem noteikumiem un saskaņojumiem tiek izstrādāts tehniskais risinājums, projekts un pakalpojuma cenas piedāvājums. 

Uzstādīšana

Pēc vienošanās par saules paneļu uzstādīšunu un līguma noslēgšanas veicam sistēmas uzstādīšanu darbus. Uzstādīšanu veicam 4 nedēļu laikā no līguma parakstīšanas.

Pieslēgšana

Veicam sistēmas noregulēšanas darbus un pievienojam jauno saules paneļu sistēmu pie AS "Sadales Tīkls" un sāksiet enerģijas ražošanu.

Privātmājai - uzstādi pats!

Green
500+

Piemērots patēriņam virs 500 kWh/mēnesī

Jauda

6.8 kW

Panelis

Jinko N-Type 425w

Paneļu skaits

16

Saražo gadā

6500 kWh

Invertors

Growatt 7kW

Cena

4'400 EUR

Valsts atbalsts

2'800 EUR

Cena ar atbalstu

1'600 EUR

Piemērots patēriņam virs 700 kWh/mēnesī

Jauda

8.4 kW

Panelis

Jinko N-Type 425w

Paneļu skaits

20

Saražo gadā

8100 kWh

Invertors

Growatt 9kW

Cena

5'300 EUR

Valsts atbalsts

3'500 EUR

Cena ar atbalstu

1'800 EUR

Green
700+

Piemērots patēriņam virs

850 kWh/mēnesī

Jauda

10.2 kW

Panelis

Jinko N-Type 425w

Paneļu skaits

24

Saražo gadā

9800 kWh

Invertors

Growatt 9kW

Cena

6'100 EUR

Valsts atbalsts

3'500 EUR

Cena ar atbalstu

2'600 EUR

Green
850+

Izvēlies piemērotāko risinājumu

Valsts atbalsts saules paneļiem

Valsts atbalsts līdz 4000 EUR

Konkursa ietvaros pieejamais kopējais atbalsts ir 30 miljoni euro un pieteikties šim atbalstam varēs līdz 2023.gada 31.decembrim vai kamēr vēl ir pieejams finansējums. Vienai mājsaimniecībai maksimālais atbalsts saules paneļu uzstādīšanai ir līdz 4000 EUR.

 • Kā veidojās cena saules paneļu sistēmai?
  Saules paneļu sistēmas cena veidojās no: ~ Saules paneļa specifika (cena, pieejamība, jauda, dizains utt.) ~ Saules paneļu skaits ~ Tīkla, Hibrīdais jeb Autonomais saules parks (invertera specifika, akumulatoru nepieciešamība) ~ Uzstādīšanas vieta Šie ir galvenie aspekti kas veido saules paneļu sistēmas cenu. Lai uzzinātu precīzu summu ir nepieciešama detalizēta informācija un objekta vietas apskate.
 • Cik lielu valsts atbalstu saules paneļu sistēmai ir iespējams saņemt?
  Jūs varat saņemt līdz 4000 eiro lielu pabalstu. Atbalstu piešķir, atkarībā no jaudas, kāda ir Jūsu uzstādītās saules paneļu sistēmas invertoram. Abām, gan VARAM, gan Altum programmām, šis atbalsts ir vienāds.
 • Cik ilgā laikā saules paneļu sistēma atmaksājās?
  Atmaksāšanās periods ir atkarīgs no saules paneļu novietojuma, elektrības patēriņa un laikapstākļiem gada griezumā. Vidēji privātmājai uzstādītā saules paneļu sistēma atmaksājās 5-7 gados.
 • Cik ilgi saules paneļi ražo elektrību?
  Saules paneļu sistēma vidēji strādā līdz 25 gadiem! Mūsu piedāvātajiem saules paneļiem ir ražotāja garantija: ~ Materiāliem 15 gadi; ~ Eefektivitātei 25 gadi Mūsu piedāvātajiem invertoriem ražotāja garantija ir 10 gadi. Mūsu saules paneļu stiprinājumiem ražotāja garantija ir 10 gadi.
 • Kā izvēlēties piemērotu vietu saules paneļu uzstādīšanai privātmājai?
  Ideālā situācijā saules paneļus vislabāk uzstādīt vērstus uz Dienvidiem, ja tas nav iespējams, tad Austrumu un Rietumu virzieni arī ir piemēroti, lai uzstādītu saules paneļu sistēmu, tomēr saules paneļu sistēma nebūs tik efektīva. Izvēlēties vietu kur nav noēnojumu no citām ēkām vai kokiem, lai maksimāli efektivizētu sistēmas ražīgumu. Skursteņi un ventilācijas lūkas arī rada noēnojumu, tomēr pateicoties tehnoloģiju attīstībai, saules paneļu sistēma optimizē noēnotās vietas un turpina ražot izmantojot pārējos saules paneļus. Samazinājums uz ražīgumu būs ļoti niecīgs.
 • Cik ilgā laikā uzstādīsiet saules paneļu sistēmu?
  No līguma noslēgšanas brīža, saules paneļu sistēmu uzstādīsim 4 nedēļu laikā. Ņemot vērā augsto interesi par saules paneļu sistēmām, precīzu uzstādīšanas termiņu varam garantēt pie līguma slēgšanas.
bottom of page