top of page
Saules paneļu uzstādīšana mēneša laikā
still-life-sustainable-lifestyle-elements-composition (1)_edited.png

Mēs esam
Green it Up

Rūpējamies par ilgtspējīgu un zaļu vidi.

Kontakti

info@greenitup.lv

+371 26309195

VIS VIVA fam, SIA

Reģ. nr.: LV40203282287

Paldies par pieteikumu!

Mēs ar tevi sazināsimies jau pavisam drīz.

 Atjaunojamās enerģijas realizācija

Mēs lepojamies, ka kopā ar mūsu klientiem mēs veicinam ilgtspējīgas, tīrākas un zaļākas enerģijas avotu izmantošanu. Mēs apgūstam jaunas inovatīvas tehnoloģijas, lai uzlabotu saules paneļu efektivitāti un uzstādīšanas procesu. Saules enerģija palīdz samazināt izmaksas par enerģiju gan privātmāju īpašniekiem, gan uzņēmējiem un rada ekonomisku ieguvumu tiem. 

Vīzija

Mūsu vīzija ir palīdzēt Latvijai kļūt par strauji augošu Eiropas dalībvalsti saules enerģijas ražošanā un pielietošanā turpmāko 10 gadu laikā, nodrošinot augstas kvalitātes saules enerģijas risinājumus, veicinot vides ilgtspējību un paaugstinot vietējās ekonomikas konkurētspēju.

Galvenā mūsu vērtība ir klientu apmierinātība, izprotot viņu vajadzības un izstrādājot ekonomiski izdevīgus un efektīvus risinājumus, rodam vietu inovatīvām tehnoloģijām un ilgtspējīgai attīstībai.

Vērtības

Misija

Mūsu misija ir nodrošināt pieejamus, videi draudzīgus ilgtspējīgus elektroenerģijas ražošanas risinājumus mājām, ēkām un uzņēmumiem. Veicināt Latvijas iedzīvotāju un uzņēmēju energoneatkarību un finansiālo labklājību. Izglītot un palielināt izpratni par saules enerģijas priekšrocībām, energoefektivitāti un veicināt tīrāku un ilgspējīgāku nākotni.

Kvalitatīvs serviss

Savas prasmes, zināšana un pieredzi esam apguvuši Nīderlanes saules paneļu uzstādīšanas uzņēmumos ar 30 gadu vēsturi. Esam gatavi savu pieredzi realizēt Latvijas tirgū ar labāko kvalitātes un klientu apkalpošanas kultūru.

Garantija

Invertoriem 5-10 gadi
Saules paneļiem 25 gadi veiktspējai
Stiprinājumiem 10 gadi

Montāžas darbiem 2 gadi

Garantijas laikā

Bez papildus maksas nodrošināsim ar maiņas iekārtām, lai garantijas remonta laikā saules paneļu sistēma turpina darboties.

Pēc garantijas

Arī pēc garantijas beigām mēs spējam veikt remontu vai apkopi Jūsu saules paneļu sistēmai.

Saules paneļu lietotāju galvenās atziņas

Saules enerģija ir pieejama ikvienam, to gudri integrējot sava mājokļa vai biznesa enerģijas ieguves sistēmā, ikviens kļūst par Zaļās enerģijas dalībnieku. Atjaunojamās enerģijas ražošana ir ne tikai ekonomiska, izmaksu samazinoša sistēma, bet arī atbildīga un atbalstoša rīcība, kas veicina vietējo, sociāli atbildīgu uzņēmējdartbību un inovatīvas, videi draudzīgas tehnoloģijas.

Izmaksas

Būtiski mainās mājsaimniecību un uzņēmumu izmaksu sadalījums.

Īpašuma vērtība

Ieguldījums saules paneļu sistēmā ir palielinājis mājas vērtību un pievilcību nekustamo īpašumu tirgū.

Ietekme uz vidi

Saules paneļi ir tīrs un atjaunojams enerģijas avots, samazinot CO2 izmešu pēdas.

Uzticamība

Saules paneļiem ir ilgs lietošanas laiks un nepieciešama minimāla apkope.

 • Kā veidojās cena saules paneļu sistēmai?
  Saules paneļu sistēmas cena veidojās no: ~ Saules paneļa specifika (cena, pieejamība, jauda, dizains utt.) ~ Saules paneļu skaits ~ Tīkla, Hibrīdais jeb Autonomais saules parks (invertera specifika, akumulatoru nepieciešamība) ~ Uzstādīšanas vieta Šie ir galvenie aspekti kas veido saules paneļu sistēmas cenu. Lai uzzinātu precīzu summu ir nepieciešama detalizēta informācija un objekta vietas apskate.
 • Cik lielu valsts atbalstu saules paneļu sistēmai ir iespējams saņemt?
  Jūs varat saņemt līdz 4000 eiro lielu pabalstu. Atbalstu piešķir, atkarībā no jaudas, kāda ir Jūsu uzstādītās saules paneļu sistēmas invertoram. Abām, gan VARAM, gan Altum programmām, šis atbalsts ir vienāds.
 • Cik ilgā laikā saules paneļu sistēma atmaksājās?
  Atmaksāšanās periods ir atkarīgs no saules paneļu novietojuma, elektrības patēriņa un laikapstākļiem gada griezumā. Vidēji privātmājai uzstādītā saules paneļu sistēma atmaksājās 5-7 gados.
 • Cik ilgi saules paneļi ražo elektrību?
  Saules paneļu sistēma vidēji strādā līdz 25 gadiem! Mūsu piedāvātajiem saules paneļiem ir ražotāja garantija: ~ Materiāliem 15 gadi; ~ Eefektivitātei 25 gadi Mūsu piedāvātajiem invertoriem ražotāja garantija ir 10 gadi. Mūsu saules paneļu stiprinājumiem ražotāja garantija ir 10 gadi.
 • Kā izvēlēties piemērotu vietu saules paneļu uzstādīšanai privātmājai?
  Ideālā situācijā saules paneļus vislabāk uzstādīt vērstus uz Dienvidiem, ja tas nav iespējams, tad Austrumu un Rietumu virzieni arī ir piemēroti, lai uzstādītu saules paneļu sistēmu, tomēr saules paneļu sistēma nebūs tik efektīva. Izvēlēties vietu kur nav noēnojumu no citām ēkām vai kokiem, lai maksimāli efektivizētu sistēmas ražīgumu. Skursteņi un ventilācijas lūkas arī rada noēnojumu, tomēr pateicoties tehnoloģiju attīstībai, saules paneļu sistēma optimizē noēnotās vietas un turpina ražot izmantojot pārējos saules paneļus. Samazinājums uz ražīgumu būs ļoti niecīgs.
 • Cik ilgā laikā uzstādīsiet saules paneļu sistēmu?
  No līguma noslēgšanas brīža, saules paneļu sistēmu uzstādīsim 4 nedēļu laikā. Ņemot vērā augsto interesi par saules paneļu sistēmām, precīzu uzstādīšanas termiņu varam garantēt pie līguma slēgšanas.
bottom of page