top of page

Kontakti

info@greenitup.lv

+371 26309195

VIS VIVA fam, SIA

Reģ. nr.: LV40203282287

Paldies par pieteikumu!

Mēs ar tevi sazināsimies jau pavisam drīz.

Saules paneļu projekta aprēķins
 • Kā veidojās cena saules paneļu sistēmai?
  Saules paneļu sistēmas cena veidojās no: ~ Saules paneļa specifika (cena, pieejamība, jauda, dizains utt.) ~ Saules paneļu skaits ~ Tīkla, Hibrīdais jeb Autonomais saules parks (invertera specifika, akumulatoru nepieciešamība) ~ Uzstādīšanas vieta Šie ir galvenie aspekti kas veido saules paneļu sistēmas cenu. Lai uzzinātu precīzu summu ir nepieciešama detalizēta informācija un objekta vietas apskate.
 • Cik lielu valsts atbalstu saules paneļu sistēmai ir iespējams saņemt?
  Jūs varat saņemt līdz 4000 eiro lielu pabalstu. Atbalstu piešķir, atkarībā no jaudas, kāda ir Jūsu uzstādītās saules paneļu sistēmas invertoram. Abām, gan VARAM, gan Altum programmām, šis atbalsts ir vienāds.
 • Cik ilgā laikā saules paneļu sistēma atmaksājās?
  Atmaksāšanās periods ir atkarīgs no saules paneļu novietojuma, elektrības patēriņa un laikapstākļiem gada griezumā. Vidēji privātmājai uzstādītā saules paneļu sistēma atmaksājās 5-7 gados.
 • Cik ilgi saules paneļi ražo elektrību?
  Saules paneļu sistēma vidēji strādā līdz 25 gadiem! Mūsu piedāvātajiem saules paneļiem ir ražotāja garantija: ~ Materiāliem 15 gadi; ~ Eefektivitātei 25 gadi Mūsu piedāvātajiem invertoriem ražotāja garantija ir 10 gadi. Mūsu saules paneļu stiprinājumiem ražotāja garantija ir 10 gadi.
 • Kā izvēlēties piemērotu vietu saules paneļu uzstādīšanai privātmājai?
  Ideālā situācijā saules paneļus vislabāk uzstādīt vērstus uz Dienvidiem, ja tas nav iespējams, tad Austrumu un Rietumu virzieni arī ir piemēroti, lai uzstādītu saules paneļu sistēmu, tomēr saules paneļu sistēma nebūs tik efektīva. Izvēlēties vietu kur nav noēnojumu no citām ēkām vai kokiem, lai maksimāli efektivizētu sistēmas ražīgumu. Skursteņi un ventilācijas lūkas arī rada noēnojumu, tomēr pateicoties tehnoloģiju attīstībai, saules paneļu sistēma optimizē noēnotās vietas un turpina ražot izmantojot pārējos saules paneļus. Samazinājums uz ražīgumu būs ļoti niecīgs.
 • Cik ilgā laikā uzstādīsiet saules paneļu sistēmu?
  No līguma noslēgšanas brīža, saules paneļu sistēmu uzstādīsim 4 nedēļu laikā. Ņemot vērā augsto interesi par saules paneļu sistēmām, precīzu uzstādīšanas termiņu varam garantēt pie līguma slēgšanas.
bottom of page